Skrin 1700-tal

Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKRIN, 1700-tal, järn, polykromt bemålat, med dekor av ansiken, höjd ca 15, 31x17 cm, nyckel finns

Färgbortfall, slitage

527308

2018-03-20