Roland Svensson
2018-03-15
527291
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Månljusvinternatt", signerad Roland S, färglitografi, 162/350, bildmått ca 27x23 cm,