Roland Svensson färglitografi
2018-03-15
527289
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Oktoberkväll", signerad roland S,162/350, färglitografi, 20x24 cm