Koichi Sakamoto etsning
2018-03-15
527279
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KOICHI SAKAMOTO (1932): Fåglar i landskap, etsning, signerad, 12/20, 10,5x11 cm