Oljemålning
2018-03-14
527219
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OJARS ABOLS (1922-1983): Komposition, signerad och daterad O Abols, olja på duk, ca 94x73 cm
ytmärken