Relief Kina
2018-03-14
527172
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RELIEF, Kina, 1900-talets andra hälft, förgyllt och bemålat trä, med motiv av stridsscener, ca 42x30 cm
Personummermärkt