Lars Jonsson färglitografi
2018-03-14
527170
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Bofink, signerad Lars Jonsson, HC numrerad 21/31, färglitografi, ca 26x37 cm