Blyinfattade fönster
2018-03-13
526893
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BLYINFATTADE FÖNSTER, 2 st, 1900-talets början, motiv av bl.a Kolumbus och sjöjungfru, höjd ca 99x88 cm
Skador