Hugo Öfverström oljemålning
2018-03-13
526888
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-1973): Hamnmotiv med fiskebodar, signerad H Öfverström, olja på duk, ca 50,5 x 67 cm