Appliquer Louis XVI-stil
2018-03-13
526860
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
APPLIQUER, 1 par, Louis XVI-stil, omkring 1800, för två ljus vardera, förgylld dekor, krönta av flammande pokalurnor, höjd 32 cm
Slitage, en borrad för el