Klubbat för:
60 000 SEK
Utropspris
75 000 SEK
META ISÆUS-BERLIN (född 1963): Nya Lingonflickorna, signerad och daterad på baksidan Meta Isaeus-Berlin 2013, olja på duk, 105x115 cm.
526815
2018-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här