Ulf Gripenholm färglitografi
2018-03-13
526791
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Sittande modell, signerad Ulf Gripenholm, provtryck, färglitografi, bladmått ca 80x60 cm.
Oramad