KG Nilson färgserigrafi Modern konst
2018-03-31
526710
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KG NILSON (född 1942): Komposition med trianglar, signerad och daterad KG Nilson 1980, numrerad 9/50, färgserigrafi, ca 35x40 cm