Sven Olof Ehrén
2018-03-13
526512
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN OLOF EHRÉN (född 1927): Stockholm, signerad och daterad Sven Olof Ehren -58, 122/310, litografi, ca 38x55 cm