Akvarell
2018-03-20
526452
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kvinnor vid älv, signerad samt daterad 1903, akvarell, ca 52x75 cm