Ängel med lyra
2018-03-20
526449
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANTONELLA BEDINI (Italien, 1793-1866): Ängel med lyra, signerad, olja på duk, ca 40x31 cm
Mindre slitage