Johannes Olsson färglitografi
2018-03-11
526419
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANNES OLSSON (född 1945): "For big misstake", signerad Johannes, 60/170, färglitografi, 61x84 cm