Bordsplateau
2018-03-11
526389
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSPLATAEU, 1800-talets slut, brons, spegelglas, 3 ben med stiliserad dekor av bladverk, diameter ca 27 cm
Spegelglas med åldersfläckar coh smärre repor