Charles Sjöholm oljemålning
2018-03-17
526296
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): nattklubbsinteriör, signerad, olja på pannå, 26x34 cm