Benno Arzt akrylmålning
2018-03-14
526235
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENNO ARZT (född 1941): "Fågelbadet", signerad och daterad Benno Arzt -013, akryl på duk, 70x46 cm