Ljusstakar 1700-tal
2018-03-10
526037
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-tal, barock, mässing, rund fot och droppskiva, vridet skaft, höjd ca 17 cm
Bucklor, bristningar