Oljemålning 1800-tal
2018-03-10
526025
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pastoralt landskap med staffage, otydligt signerad, olja på duk, 60x50 cm
Retuscher, smärre färgbortfall.