Ljusstakar 1 par Isfahan
2018-03-09
525964
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, Iran, Isfahan området, 1900-tal, höjd ca 20 cm, totalvikt ca 417 g
Bruksslitage, ställvis anlöpning