Karl Axel Persson färglitografi
2018-03-09
525906
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K A Persson -91, 120/600, färglitografi, ca 32x60 cm