Akvarell 1800-tal
2018-03-09
525837
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Statsbild, akvarell, ca 15x21 cm