Gravyr etsning
2018-03-09
525824
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRAVYR, ETSNING, 1800-tal, i samtida ramar, yttermått 33x41, 55x46 cm