Golvlampa med mässingsfot
2018-03-09
525791
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, mässingsfot, höjd ca 160 cm
Bruksslitage