Orientmatta
2018-03-15
525711
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, patchwork, sammanfogade äldre delar, ca 316x222 cm
Delar med lagning och delvis hårt slitage