Thure Wallne oljemålning
2018-03-11
525555
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
THURE WALLNER (1888-1965): Fågel bland blommande ljung, signerad Th. Wallner, olja på pannå, ca 24x33 cm