Lars Lerin oljemålning Yttersia
Closed
2018-03-11
525473
| Sold for | 56 000 SEK |
| Estimate | 20 000 SEK |
LARS LERIN (född 1954): "Boning, Yttersia", signerad och daterad Lars Lerin 1998, olja på duk, ca 33x40,5 cm