Gideon Börje oljemålning
2018-03-13
525446
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965): Landskap Italien, signerad G Börje, olja på duk, 40x50 cm
UTSTÄLLD
Färg och Form, Stockholm, 1988