Olle Nyman akvarell
2018-03-08
525411
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999): Landskap, signerad O Nyman -79, akvarell, ca 23x31 cm