Peace Politisk konst
2018-05-01
525367
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PEACE, signerad och daterad 79, collage/blandteknik, ca 52x40 cm
Oramade, hanteringsveck