Peder Duke, färglitografi
2018-04-05
525337
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): Diagonal komposition, signerad och daterad 1991, 118/300, färglitografi, 32x37cm