Figur Kina Tang
2018-03-07
525274
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FIGUR, terrakotta, Kina, Tang (618-906), i form av hovdam, med spår av bemålning, höjd ca 39,5 cm
Lagningar, skador, avslag