Porträtt
2018-03-10
525231
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Porträtt, otydligt signerad, olja på duk, ca 40x32 cm