Bestick silver 1800 och 1900-tal
2018-03-07
525228
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATSKEDAR 4+1 st, MATGAFFLAR 4 st , BORDSSKEDAR 3+1, 1800-tal, MOCCASKEDAR 12 st, 1900-tal, modell bl.a. Gammal Fransk, Olga, totalvikt 945 g
Monogramstämplar, gravyr