Peter Adolf Persson oljemålning
2018-03-10
525116
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETER ADOLF PERSSON (1862-1914): Höstlandskap, signerad P. A Persson, olja på duk, ca 45x70 cm