Lindorm Liljefors oljemålning
2018-03-07
525113
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Älg i skogslandskap, signerad och daterad Lindorm L -64, olja på pannå, ca 36x46 cm