Olle Nordberg oljemålning
2018-03-07
525112
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Landskap med figurer, signerad och daterad Olle Nordberg -44, olja på pannå, ca 27x40 cm