Gustav Arne oljemålning
2018-03-10
525105
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): Viken, signerad G Arne, a tergo: GUSTAV ARNE VIKEN 1963, olja på duk, ca 20x65 cm