Såsskål på fot silver
2018-03-13
525088
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SÅSSKÅL PÅ FOT, silver, Johan Boye, Stockholm 1839, invändig förgyllning, höjd ca 9 diameter 17 cm, vikt ca 519 g
Gravyr, repor