Oljemålning 1800-tal
2018-03-13
525079
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): oljemålning, olja på pannå, ca 27x36 cm
Krackeleringar