Oscar Reuterswärd färglitografi
2018-03-10
525023
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, 88/200, färglitografi, bladmått ca 56x42 cm