Konsolbord med marmorskiva
2018-03-06
524987
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KONSOLBORD, med marmorskiva, nyrokoko, förgyllt, höjd 80, 76x31 cm
Sprickor, slitage, ombronserat