Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-03-06
524973
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kvinnoporträtt, olja på papp, 69x55 cm
Skador