Fat 4 st Kina 1700-tal
2018-03-09
524956
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FAT, 4 st, porslin, Kina, underglasyrblå dekor av strödda blommor, profilerad kant, längd ca 25-29 cm
Glasyrbortfall, smärre nagg