Oljemålning
2018-03-06
524909
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap med industribyggnad, signerad, olja på pannå, ca 86x109 cm