Severin Nilsson oljemålning
2018-03-07
524902
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918): Gårdsmotiv, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 60x106 cm