F W Odelmark oljemålning
2018-03-07
524901
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): interiör, signerad F W Odelmark, olja på duk, ca 65x53 cm